RIEŠENIE PROTI KRÁDEŽI HARDVÉRU S USB-C PORTOM

Laptop Lock Type-C je jednoduché bezpečnostné zariadenie, ktoré zabezpečí notebook proti fyzickému ukradnutiu alebo premiestneniu.  Riešenie pozostáva z bezpečnostného 180-cm drôtu,  ochranného krytu a  zámku USB Port Lock Type-C Plus, ktorý sa uzamkne v porte USB-C. USB Port Lock Type-C Plus vďaka veľmi tesnému kľúčovému otvoru (0.4 mm) vylučuje možnosť odstránenia zámku z portu. USB Port Lock Type-C Plus je odnímateľný jedine kľúčom Professional Port Lock Key (kľúč je kompatibilný aj s inými produktmi SmartKeeper).

 

Toto bezpečnostné riešenie preukázalo svoju vysokú spoľahlivosť a efektívnosť pri využití s technikou od rôznych svetovo známych výrobcov hardvéru, ako Dell, Lenovo, Sony, Huawei, Apple, Samsung, atď. Bezpečnostné zariadenie  Laptop Lock Type-C je jednoduché v prevádzkovaní a obsluhe a dá sa používať v rožných prostrediach, ako sú klientske centrá, kancelárie, priemyselné fabriky, výrobné haly, obchody a showroomy s elektronikou, univerzity a školy, kopírovacie služby a pod. Tento bezpečnostný produkt sa dá použiť na ochranu hardvéru, ako sú tablety, mobily, notebooky,  ktoré majú USB-C port.

Laptop Lock Type – C

Súčasťou riešenia sú nasledujúce produkty SmartKeeper:

Laptop Lock Type-C: Š * D * V:  12,1 x 13,5 x 6,7 mm / Hmotnosť 17,0 g

Bezpečnostný drôt: D: 180 cm

USB Port Lock Type-C Plus: Š * D * V: 17,1 x 23,3 x 6,6 mm / Hmotnosť: 3,4 g

Pofessional Port Lock Key: Š * D * V: 33,0 x 155,0 x 19,0 mm / Hrúbka hlavičky kľúča: 0,4 mm / Hmotnosť: 63,0 g

Výhody:

  • nákladovo-efektívne riešenie v porovnaní so SW riešeniami;
  • unikátny vzor zámkov pre každého zákazníka;
  • nepotrebuje aktualizáciu a údržbu;
  • nie je potrebný špeciálny otvor, ako v prípade zámkov Kensington;
  • dlhodobo prevádzkovateľný produkt.

OCHRANA PRIPOJENÝCH SIEŤOVÝCH KÁBLOV

Fyzický kábel v súčasnosti poskytuje bezpečnejšie, spoľahlivejšie a vysokorýchlostné sieťové pripojenie, ako bezdrôtové pripojenie. Vďaka niekoľkým jednoduchým úpravám budú vaše káble čo najbezpečnejšie a najefektívnejšie.

Read More »

PREDSTAVENIE LINK LOCK

Pomocou produktu Link Lock z rady Professional dokážete spravovať a kontrolovať používanie akéhokoľvek zariadenia USB. Alternatívou k profesionálnemu USB zámku je USB Cable Lock z

Read More »

PREDSTAVENIE USB PORT LOCK

Bezpečnostný produkt USB Port Lock fyzicky zabezpečuje a chráni USB port bez napájania alebo softvéru. Zabraňuje úniku interných údajov alebo neoprávnenému prístupu cez USB port.

Read More »