PREDSTAVENIE PROFESSIONAL PORT LOCK KEY

Kľúč Professional Port Lock Key slúži na uvoľnenie resp. odomknutie všetkých produktov SmartKeeper z radu Professional. Kľúč má elegantný kovový dizajn, ktorý je pohodlný pre zamykanie a odomykanie SmartKeeper produktov. Tenká štruktúra kľúča, vyrobená z vysoko pevného a antistatického materiálu, zabraňuje skratom a statickým výbojom a maximalizuje bezpečnosť pri práci s elektronikou. 

Navyše je telo kľúča pogumované, pre lepšie uchopenie a odolnosť voči vyšmyknutiu pri práci s mokrými rukami. Kľúč má zásuvnú hlavu pre lepšiu ochranu pred neželanými mechanickými vplyvmi. Je vhodný na použitie v počítačovom prostredí s úzkym manévrovacím priestorom, pričom každý kľúč je vybavený LED svetlom pre pohodlnejšiu identifikáciu počítačových portov v temných priestoroch.

OCHRANA PRIPOJENÝCH SIEŤOVÝCH KÁBLOV

Fyzický kábel v súčasnosti poskytuje bezpečnejšie, spoľahlivejšie a vysokorýchlostné sieťové pripojenie, ako bezdrôtové pripojenie. Vďaka niekoľkým jednoduchým úpravám budú vaše káble čo najbezpečnejšie a najefektívnejšie.

Read More »

PREDSTAVENIE LINK LOCK

Pomocou produktu Link Lock z rady Professional dokážete spravovať a kontrolovať používanie akéhokoľvek zariadenia USB. Alternatívou k profesionálnemu USB zámku je USB Cable Lock z

Read More »