PREDSTAVENIE LINK LOCK

Pomocou produktu Link Lock z rady Professional dokážete spravovať a kontrolovať používanie akéhokoľvek zariadenia USB. Alternatívou k profesionálnemu USB zámku je USB Cable Lock z rady Essentials na ochranu USB zariadení a káblov. Táto technológia zabezpečuje použitie iba schválených USB zariadení tým, že obmedzuje odstránenie pripojených USB zariadení (ako sú klávesnice a myšky) z USB portov. Odstránenie pripojených USB zariadení je možné iba s použitím špeciálneho bezpečnostného kľúča Professional Port Lock Key, ktorý je kompatibilný aj s inými produktami SmartKeeper. 

LINK Lock

Pre porovnanie, USB Cable Lock z radu Essential je možné odstrániť iba s kľúčom Basic Port Lock Key. Medzi hlavné výhody produktu Link Lock a USB Cable Lock patrí cielené riadenie používania USB portov externým dodávateľom, návštevníkom alebo zamestnancom. Oba zámky sú inovatívne fyzické produkty pre zabezpečenie IT a na efektívne riadenie ochrany používania USB portu.

OCHRANA PRIPOJENÝCH SIEŤOVÝCH KÁBLOV

Fyzický kábel v súčasnosti poskytuje bezpečnejšie, spoľahlivejšie a vysokorýchlostné sieťové pripojenie, ako bezdrôtové pripojenie. Vďaka niekoľkým jednoduchým úpravám budú vaše káble čo najbezpečnejšie a najefektívnejšie.

Read More »

PREDSTAVENIE USB PORT LOCK

Bezpečnostný produkt USB Port Lock fyzicky zabezpečuje a chráni USB port bez napájania alebo softvéru. Zabraňuje úniku interných údajov alebo neoprávnenému prístupu cez USB port.

Read More »