AKÝ JE ROZDIEL MEDZI PRODUKTOVÝMI RADAMI PROFESSIONAL A ESSENTIAL?

Hlavný rozdiel medzi produktovými radami Professional a Essential spočíva v type kľúča.

Kľúče z rady Professional sa vyrábajú na mieru s unikátnym kľúčovým vzorom, ktorý je jedinečný pre každého zákazníka či organizáciu. Tieto kľúče majú kovové vyhotovenie s tenkou štruktúrou kľúča (len 0,4 mm), sú vyrobené z vysoko pevného a antistatického materiálu. Kľúč je z jednej strany pogumovaný pre lepšie uchytenie a prevenciu vyšmyknutia z mokrých rúk. Kľúč má zásuvnú hlavu pre lepšiu ochranu pred neželanými mechanickými vplyvmi a je vybavený LED svetlom pre pohodlnejšiu identifikáciu portov v temných priestoroch.

Na rozdiel od kľúča Professional, kľúče Essential sa vyrábajú v dvoch typoch (Basic pre zámky bežných portov a Mini pre zámky malých portov) a vzory kľúčov sú typizované v závislosti od farebného prevedenia. Telo Essential kľúčov je umelohmotné pričom samotná hlavička kľúča je kovová a je možné ju schovať do umelohmotného tela kľúča.

Ďalším rozdielom medzi produktovými radami Professional a Essential sú farebné prevedenia. Rada zámkov Professional je vždy červená. Rada zámkov Essential pre bežné porty (USB, Ethernet, …) má 7 farebných prevedení (tmavomodrá, čierna, hnedá, žltá, oranžová, fialová a ružová), rada zámkov Essential pre malé porty (USB-C, USB-B, Mini HDMI, Micro USB, RJ-11 port, SD port …) má 3 farebné prevedenia (zelená, sivá a béžová).

OCHRANA PRIPOJENÝCH SIEŤOVÝCH KÁBLOV

Fyzický kábel v súčasnosti poskytuje bezpečnejšie, spoľahlivejšie a vysokorýchlostné sieťové pripojenie, ako bezdrôtové pripojenie. Vďaka niekoľkým jednoduchým úpravám budú vaše káble čo najbezpečnejšie a najefektívnejšie.

Read More »

PREDSTAVENIE LINK LOCK

Pomocou produktu Link Lock z rady Professional dokážete spravovať a kontrolovať používanie akéhokoľvek zariadenia USB. Alternatívou k profesionálnemu USB zámku je USB Cable Lock z

Read More »