AKÉ SÚ SÚČASNÉ TRENDY A NÁROKY NA BEZPEČNOSTNÉ RIEŠENIA?

V súčasnosti nás informačné technológie obklopujú na každom kroku. Stali sa našimi nenahraditeľnými pomocníkmi, ale sú aj bránou pre útočníkov, ktorí nám chcú uškodiť.

Hackeri v súčasnosti využívajú nielen vzdialený prístup k IT prostredníctvom sietí, ale mnohokrát používajú sofistikované metódy, ako rozdávanie reklamných USB pamäťových kľúčov infikovaných škodlivým malvérom (vírusy, červy, trójske kone, …) alebo sociálne inžinierstvo pre fyzický prístup k firemným laptopom, pracovným staniciam či serverom.

Kybernetická bezpečnosť sa tak dostala na prvé miesto a stala sa najvyššou prioritou. Napriek tomu, že verejný sektor a súkromné spoločnosti vynaložili nemalé úsilie na to, aby ochránili svoju bezpečnosť a citlivé informácie, vyskytli sa prípady, kedy ich ani všetky druhy politík, nariadení a softvérových riešení neochránili. Do tohto prostredia prichádza inovácia v oblasti zabezpečenia a bezpečnosti IT – hardvérové zámky a kľúče na ochranu komunikačných IT portov SmartKeeper.

OCHRANA PRIPOJENÝCH SIEŤOVÝCH KÁBLOV

Fyzický kábel v súčasnosti poskytuje bezpečnejšie, spoľahlivejšie a vysokorýchlostné sieťové pripojenie, ako bezdrôtové pripojenie. Vďaka niekoľkým jednoduchým úpravám budú vaše káble čo najbezpečnejšie a najefektívnejšie.

Read More »

PREDSTAVENIE LINK LOCK

Pomocou produktu Link Lock z rady Professional dokážete spravovať a kontrolovať používanie akéhokoľvek zariadenia USB. Alternatívou k profesionálnemu USB zámku je USB Cable Lock z

Read More »