VARIÁCIE PRODUKTOVEJ RADY SMARTKEEPER ESSENTIAL

Produktová rada SmartKeeper Essential má dve podskupiny:

  • pre bežné porty ako USB, Ethernet (RJ-45) a pod.,
  • pre malé porty ako USB-C, USB-B, Mini HDMI, Micro USB, RJ-11 port, SD port a pod.

Skupina bežných portov je otvárateľná a uzamykateľná kľúčmi Basic Port Lock Key. Tieto zámky a kľúče sú vyrábané v siedmych farebných prevedeniach (tmavomodrá, čierna, hnedá, žltá, oranžová, fialová a ružová).

Skupina malých portov je otvárateľná a uzamykateľná kľúčmi Mini Port Lock Key. Tieto zámky a kľúče sú vyrábané v troch farebných prevedeniach (zelená, sivá a béžová).

Pre každé farebné prevedenie Essential kľúčov sú hlavičky unikátne tzn., že zelené zámky dokáže zamknúť a odomknúť iba zelený kľúč, žlté zámky iba žltý kľúč a pod. Samotné telo kľúčov Essential je umelohmotné pričom hlavička kľúča je kovová a je možné ju schovať do umelohmotného tela bezpečnostného kľúča.

OCHRANA PRIPOJENÝCH SIEŤOVÝCH KÁBLOV

Fyzický kábel v súčasnosti poskytuje bezpečnejšie, spoľahlivejšie a vysokorýchlostné sieťové pripojenie, ako bezdrôtové pripojenie. Vďaka niekoľkým jednoduchým úpravám budú vaše káble čo najbezpečnejšie a najefektívnejšie.

Read More »

PREDSTAVENIE LINK LOCK

Pomocou produktu Link Lock z rady Professional dokážete spravovať a kontrolovať používanie akéhokoľvek zariadenia USB. Alternatívou k profesionálnemu USB zámku je USB Cable Lock z

Read More »