CERTIFIKÁCIA PRODUKTOV SMARTKEEPER

SmartKeeper má viaceré patenty a certifikáty ako EMC a FCC pre medzinárodnú distribúciu. Produkty sú taktiež PAH certifikované. To znamená, že produkty prešli rôznymi testami produktovej bezpečnosti a spĺňajú zákonné požiadavky, aby sa predišlo zdravotným rizikám. Ďalším certifikátom je certifikát laboratórnej fyzickej bezpečnosti, ktorý preukazuje vysokú odolnosť proti poškodeniu. Certifikátom ISO 9001 vieme preukázať svoju schopnosť trvale poskytovať produkty v súlade s príslušnými predpismi a požiadavkami trhu vo vysokej kvalite, s cieľom zvýšiť spokojnosť zákazníka. Keďže všetky výrobky SmartKeeper prešli skúškami funkčnosti a niekoľkými overovacími testami, sú bezpečné a vhodné pre ochranu informačných technológií. Naše produkty sú spoľahlivé, majú vysokú úroveň kvality a svojou jednoduchosťou sú ľahko aplikovateľné k plneniu bezpečnostných cieľov spoločnosti.

OCHRANA PRIPOJENÝCH SIEŤOVÝCH KÁBLOV

Fyzický kábel v súčasnosti poskytuje bezpečnejšie, spoľahlivejšie a vysokorýchlostné sieťové pripojenie, ako bezdrôtové pripojenie. Vďaka niekoľkým jednoduchým úpravám budú vaše káble čo najbezpečnejšie a najefektívnejšie.

Read More »

PREDSTAVENIE LINK LOCK

Pomocou produktu Link Lock z rady Professional dokážete spravovať a kontrolovať používanie akéhokoľvek zariadenia USB. Alternatívou k profesionálnemu USB zámku je USB Cable Lock z

Read More »