AKO ZABEZPEČIŤ NOTEBOOKY, KTORÉ VAŠA FIRMA DÁVA K DISPOZÍCII EXTERNÝM PRACOVNÍKOM?

Prieskumy ukazujú, že zamestnanci spôsobujú väčšinu bezpečnostných incidentov v IT. Preto je potrebné klásť vysoký dôraz na zabezpečenie pracovného hardvéru. Prostredníctvom hardvérových zámkov na počítačové porty SmartKeeper ochránite Vaše počítače a dáta. Bezpečnostný produkt SmartKeeper fyzicky znemožní odstránenie pripojených káblov/periférií z počítačov, serverov, switchov, routerov a iných sieťových zariadení a tím pádom sa fyzicky zabezpečí port na zariadení bez dodatočného softvérového riešenia. Žiadna ďalšia aktualizácia a údržba sa nevyžadujú. Po uzamknutí zámku na počítači nie je možné vytiahnuť pripojené periférne zariadenia (klávesnicu, myš, …) z USB portu. Žiadna ďalšia aktualizácia a údržba sa nevyžadujú.

Zámky SmartKeeper zabraňujú úniku interných údajov alebo neoprávnenému prístupu cez porty počítača. Zámky taktiež zabezpečia laptopy pred odcudzením pričom veľkou výhodou je, že laptop nemusí byť vybavený bezpečnostným otvorom „Kensington“. SmartKeeper zaisťuje dokonalé, rýchle, jednoduché a lacné riešenie pre bezpečnosť Vašich počítačov. Dokonale zaslepia otvorené – nechránené porty počítačov pred zneužitím. Zoznámte sa s produktami SmartKeeper, ktoré zabezpečia ochranu pred neželaným použitím napríklad USB či ethernet portov, pretože zámky na zabezpečenie portov je možné vybrať jedine pomocou špeciálneho unikátneho kľúča SmartKeeper (rada Professional má unikátne vzory kľúčov vyrábané na mieru, rada Essential má štandardizované vzory kľúčov, voľno predajné, odlíšené farebnými variáciami).

OCHRANA PRIPOJENÝCH SIEŤOVÝCH KÁBLOV

Fyzický kábel v súčasnosti poskytuje bezpečnejšie, spoľahlivejšie a vysokorýchlostné sieťové pripojenie, ako bezdrôtové pripojenie. Vďaka niekoľkým jednoduchým úpravám budú vaše káble čo najbezpečnejšie a najefektívnejšie.

Read More »

PREDSTAVENIE LINK LOCK

Pomocou produktu Link Lock z rady Professional dokážete spravovať a kontrolovať používanie akéhokoľvek zariadenia USB. Alternatívou k profesionálnemu USB zámku je USB Cable Lock z

Read More »