AKO FUNGUJE MANAŽMENT SMARTKEEPER KĽÚČOV?

Systém SmartKeeper a jeho produktová rada Professional disponuje stovkami kľúčových vzorov. Každý kľúč zámku má svoje vlastné sériové číslo a vlastný vzor, čo znižuje riziko prekonania. Kľúče sa vyrábajú na mieru konkrétnemu zákazníkovi. Z tohto dôvodu nie je určený na masové maloobchodné predaje.

Na druhej strane, produktová rada SmartKeeper Essential predstavuje paletu kľúčov a zámkov na uzamknutie IT portov pre masové využitie. Kľúče aj zámky nie sú vyrábané na mieru a sú voľnopredajné. Vzory kľúčov Mini Port Lock Key sú 3 (zelený, sivý a béžový) a vzorov kľúčov Basic Port Lock Key je 7 (tmavomodrá, čierna, hnedá, žltá, oranžová, fialová a ružová).

Pri strate alebo poškodení kľúča Professional Port Lock Key je možnosť výroby jeho duplikátu – náhradného kľúča k existujúcim SmartKeeper zámkom. Kľúče Basic Port Lock KeyMini Port Lock Key sú voľnopredajné, k dispozícii vo viacerých vzoroch (farebných prevedeniach).

OCHRANA PRIPOJENÝCH SIEŤOVÝCH KÁBLOV

Fyzický kábel v súčasnosti poskytuje bezpečnejšie, spoľahlivejšie a vysokorýchlostné sieťové pripojenie, ako bezdrôtové pripojenie. Vďaka niekoľkým jednoduchým úpravám budú vaše káble čo najbezpečnejšie a najefektívnejšie.

Read More »

PREDSTAVENIE LINK LOCK

Pomocou produktu Link Lock z rady Professional dokážete spravovať a kontrolovať používanie akéhokoľvek zariadenia USB. Alternatívou k profesionálnemu USB zámku je USB Cable Lock z

Read More »