Predstavenie LAN Cable Lock 2

Predstavujeme vám IT zariadenie pre kybernetickú bezpečnosť LAN Cable Lock 2. LAN Cable Lock 2 je zariadenie pre zabezpečenie fyzickej ochrany pripojenému sieťovému káblu. Toto zariadenie patrí do produktového radu SmartKeeper Essential. Je to uzamykač káblov RJ45 (Ethernet, LAN) v portoch, ktorý fyzický uzamkne pripojený kábel s koncovkou RJ45 vo vašich počítačoch, notebookoch, výrobných PC, zdravotníckych zariadeniach, atď. Ponúka vysokú úroveň zabezpečenia pripojenej LAN koncovky. Oproti bezpečnostnému zariadeniu LAN Cable Lock poskytuje výhodu v podobe pevnejšej kovovej konštrukcie, oproti plastovému LAN Cable Lock.

 

Uzamknutím pripojeného LAN kábla zabraňuje neoprávnenému odpojeniu živých sieťových káblov, čím chráni vašu infraštruktúru pred sabotážou. Útočník neodpojí pripojený sieťový kábel a teda sa nedostane k voľným LAN portom na Vašich koncových zariadeniach. Zároveň LAN Cable Lock 2 znižuje riziko kadeže dát cez RJ45 (LAN, Ethernet) port a vytvára dodatočnú úroveň zabezpečenia siete. Zámok LAN Cable Lock 2 poskytuje účinnú ochranu sieťovej infraštruktúry pred škodlivým softvérom a vírusmi. Okrem toho LAN Cable Lock 2 svojím vzhľadom odstraší zlodejov, nakoľko je viditeľný priamo na koncovkách RJ-45.

lan cable lock 2, ocharana lan kablov, zabezpecenie lan kablov, захист мережевих дротів, захист мережевого дроту, защита сетевого кабеля, защита сетевого шнура
LAN Cable Lock 2

Zámok sa inštaluje rukou a odstraňuje sa prostredníctvom kľúča Basic Port Lock Key. Pre montáž a demontáž nie sú potrebné žiadne technické zručnosti ani skúsenosti. Preto naše riešenie môžu používať technickí aj netechnickí ľudia. Zámky a kľúče SmartKeeper Essential sú k dispozícii v siedmich farebných vzoroch: čiernom, hnedom, modrom, ružovom, fialovom, oranžovom a žltom. Napríklad čierny zámok LAN Cable Lock 2 sa dá odstrániť len prostredníctvom čierneho kľúča Basic Port Lock Key.

 

LAN Cable Lock 2 nevyžaduje batérie, softvér, údržbu, ani aktualizácie, čo ho robí nákladovo efektívnym. Môže sa používať, ako ďalšia vrstva fyzickej bezpečnosti vo vašej organizácii. Na zvýšenie úrovne zabezpečenia môžete použiť aj Network Module Lock, RJ45 Port Lock alebo RJ11 Port Lock.

OCHRANA PRIPOJENÝCH SIEŤOVÝCH KÁBLOV

Fyzický kábel v súčasnosti poskytuje bezpečnejšie, spoľahlivejšie a vysokorýchlostné sieťové pripojenie, ako bezdrôtové pripojenie. Vďaka niekoľkým jednoduchým úpravám budú vaše káble čo najbezpečnejšie a najefektívnejšie.

Read More »

PREDSTAVENIE LINK LOCK

Pomocou produktu Link Lock z rady Professional dokážete spravovať a kontrolovať používanie akéhokoľvek zariadenia USB. Alternatívou k profesionálnemu USB zámku je USB Cable Lock z

Read More »